Naše škola zvítězila v programování obráběcích strojů

Společnost 3E Praha Engineering, a. s., ve spolupráci se Střední průmyslovou školou Na Třebešíně, uspořádala o víkendu 23. až 24. března již 16. ročník soutěže v programování obráběcích strojů. Ve dvou vypsaných kategoriích – ruční programování a strojní programování se utkali zástupci studentů celkem 7 škol z celé České republiky. Za naši školu se soutěže zúčastnili studenti Jakub Pospíšil ze 4. B, a Matěj Samek ze 3. A. I vzhledem k velké konkurenci v kategorii CAM programování obsadil mezi jednotlivic Jakub Pospíšil 2. místo a Matěj Samek 3. místo. V kategorii škol po součtu a zprůměrování výsledného počtu bodů naše škola stejně jako loni obsadila příčku nejvyšší – 1. místo. Je vidět, že v tomto oboru si držíme vysokou úroveň znalostí, doufejme, že to vydrží.

Stránky aktualizovány 19.4.2018 @ 11:31