Předmětové komise

Předmětové komise
a konzultační hodiny


 Přírodovědná 

  Vyučované předměty Konzultační hodiny
Mgr. Ondřej Holpuch
předseda komise
MAT, FYZ
Čt 13:20–14:00 (nebo dle domluvy)
Mgr. Martin Havelka, Ph.D. FYZ dle domluvy
Mgr. Alena Kalvachová TVZ Po 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Mgr. Ondřej Kapuš TVZ St 15:00–15:45 (nebo dle domluvy)
Mgr. Dagmar Konečná  MAT St 14:55–15:40 (nebo dle domluvy)
Mgr. Jana Masaryková MAT, MAS Út 13:20–14:05 (nebo dle domluvy)
Mgr. Tomáš Pavlů
metodik prevence
TVZ, ZAE Út 14:10–14:55 (nebo dle domluvy)
Mgr. Vlasta Sachová MAT, MAS dle domluvy
Mgr. Martina Smičková MAT, FYZ, ELE
St 14:10–14:55
Mgr. Hana Zdražilová MAT, CHE Čt 14:10–14:55

 Odborných předmětů

  Vyučované předměty Konzultační hodiny
Ing. Boris Šmárik
předseda komise
CAD, SPS
Po 14:15–15:00 (nebo dle domluvy)
Štěpán Čulík PRA dle domluvy
Eva Dopitová PRA Út 14:05–14:45 (nebo dle domluvy)
Ing. Petra Gáliková TEC, ZMA, STT, KOM
Po 15:45–16:35 (nebo dle domluvy)
Ing. Aleš Grohmann PRA dle domluvy
Mgr. Martin Havelka, Ph.D. MET, AUT, MEC, FYZ dle domluvy
Mgr. Tomáš Havelka PPC, TEK, VP, MAT Čt 14.10–14.55 (nebo dle domluvy)
Mgr. Renáta Havelková ZRP St 13.15–14.00 (nebo dle domluvy)
Roman Chadim PRA Čt 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Ing. Jan Chudoba MEC, STT, TEK, SPS
Po 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Ing. Petr Isakidis CAM, PRA
Út 13:20–14:05 (nebo dle domluvy)
Ing. Jiří Jaroš CAM, CAMP, SPS
Út 13:20–14:00 (nebo dle domluvy)
Ing. Jitka Juřičková SPS, CAD, PPC
St 14:05–14:50 (nebo dle domluvy)
Mgr. Jan Kameníček PPC Po 13:15–14:15 (nebo dle domluvy)
Ing. Petr Kozák STJ, CAD, TEK, PPC
Čt 13:15–14:15 (nebo dle domluvy)
Ing. Věra Kozáková STT, TEM, TCV
Út 4.C, St 4.B, Čt 4.A, ostatní třídy Po 14.10–15.10
Ing. Petra Najdekrová EKO
dle domluvy
Mgr. Karel Neumann AUT
dle domluvy
Ing. Miroslava Nováková MA, EKO, TEC, SPT, TEM
St 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Ing. Alena Sovová SPS, CAM, STJ, PRA, KVF, TEK, MEC
dle domluvy
Ing. Jiří Šimáček SPS, KOM, MEC
St 14:05–14:50
Ing. Adam Šiška SPS, CSD, MEC
Út 14:05–14:50 (nebo dle domluvy)
Karel Tomášek PRA
Út 14:00–14:45 (nebo dle domluvy)
Ing. Pavel Weiser, MBA PPC dle domluvy

 Společenských věd

                                                                                             Vyučované předměty                                                                                                  Konzultační hodiny
Mgr. Renáta Havelková
předsedkyně komise
CJL, DEJ, ZRP
Út 13:20–14:05 (nebo dle domluvy)
Mgr. Eva Fojtová ANJ, OBN
Čt 13:20–14:05 (nebo dle domluvy)
Mgr. Kamila Grmolenská ANJ, ANK, CJL
Čt 13:20–14:05 (nebo dle domluvy)
Mgr. Martin Havelka, Ph.D. OBN dle domluvy
Mgr. Vladislava Heglasová DEJ, NEJ, RUJ
St 14:05–14:40 (nebo dle domluvy)
Mgr. Jan Kameníček  ANJ, ANK
Po 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Mgr. Bc. Jana Kameníčková ANJ, ANK, OBN Út 13:20–14:05 (nebo dle domluvy)
Mgr. Olga Kavková ANJ, CJL
Út 13:20–14:05 (nebo dle domluvy)
Mgr. Monika Mackovíková CJL, NEJ Po 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Bc. Kristýna Peringerová CJL, OBN
Po 13:20–14:05 (nebo dle domluvy)
Mgr. Renata Provázková CJL, NEJ, OBN St 14:05–14:45 (nebo dle domluvy)
Mgr. Marta Skopalíková
výchovná a kariérová poradkyně
CJL, NEJ, OBN konzultace pro výuku Čt 13:20–14:05
po předchozí domluvě
výchovné poradenství pro žáky: Čt 10:30–10:45 po předchozí domluvě
vých. poradenství pro žáky a rodiče Čt 14:10–15:00 po předchozí domluvě (nebo jinak dle domluvy)
kariérové poradenství Čt 13:20–14:05 po předchozí domluvě