Předmětové komise

Předmětové komise
a konzultační hodiny ve ŠR 2018/19


 Přírodovědná 

  Vyučované předměty Konzultační hodiny
Mgr. Ondřej Holpuch
předseda komise
MAT, FYZ
Út 13:15–14:00
Mgr. Jan Baše TVZ, ZAE
St 14:00–15:00
Mgr. Alena Kalvachová TVZ Čt 13:15–14:00
Mgr. Dagmar Konečná  MAT dle domluvy
Mgr. Jana Masaryková MAT, MAS Út 13:20–14:05
Mgr. Tomáš Pavlů TVZ, ZAE dle domluvy
Mgr. Vlasta Sachová MAT, MAS dle domluvy
Mgr. Martina Smičková MAT, FYZ, ELE
St 14:05–14:50
Mgr. Hana Zdražilová MAT, CHE Čt 14:10–14:55

 Odborných předmětů

  Vyučované předměty Konzultační hodiny
Ing. Boris Šmárik
předseda komise
MEC, TEK, CAD, SPS
Út 14:10–15:00 (nebo dle domluvy)
Mgr. Jan Baše PPC Pá 7:30–8:30
Ing. Petra Gáliková KOM, PPC, MA, MEC Po 14:15–15:00 (nebo dle domluvy)
Mgr. Martin Havelka, Ph.D. ELE, FYZ lichý týd. Út 15:50–16:35
sudý týd. Po 14.10–14.55
Ing. Jan Chudoba TEK, SPS, MEC Po 13:00–13:45 (nebo dle domluvy)
Ing. Petr Isakidis CAM
Po 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Ing. Jiří Jaroš SPS, MEC, TEK, CAM, EKO, CAMP
Čt 13:20–14:00
Ing. Jitka Juřičková SPS, CAD, PPC
Po 14:05–14:50 (nebo dle domluvy)
Mgr. Jan Kameníček PPC St 13:15–14:15 (nebo dle domluvy)
Ing. Petr Kozák CAD, TEK, PPC
Ing. Věra Kozáková TEM, TEC, STT
Út 14:10–15:00
Ing., Bc. Zdenka Lima, Ph.D. STT, MEC, EKO, KOM
Ing. Petra Najdekrová EKO
Čt 14:05–14:50
Mgr. Karel Neumann AUT
dle domluvy
Ing. Miroslava Nováková PPC, TEC, ZRP, STT
Po 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Ing. Michal Pastorek MEC, TEK, TEC, SPT
dle domluvy
Ing. Alena Straková CAD, CAM, SPS, KVF, STR
Út 14:05–15:05
Ing. Jiří Šimáček MEC, TEK, KOM, ZMA
St 14:05–14:50
Ing. Adam Šiška MEC, TEK, CAD, STR, SPS
St 13:15–14:05 (nebo dle domluvy)
Bc. Jan Vašíř PPC, CAD
Ing. Pavel Vydržel STT dle domluvy

 Společenských věd

  Vyučované předměty Konzultační hodiny
Mgr. Olga Kavková
předsedkyně komise
ANJ
Čt 7:30–8.30
Mgr. Alena Antošíková Ph.D., MBA ANJ

Mgr. Kamila Grmolenská ANJ, CJU, CJL
Pá 13:20–14:05
Mgr. Vladislava Heglasová DEJ, NEJ, RUJ
St 14:05–14:50
Mgr. Alena Kalvachová OBN Čt 13:15–14:00
Mgr. Jan Kameníček  ANJ St 13:15–14:15 (nebo dle domluvy)
Mgr. Bc. Jana Kameníčková ANJ, ANK, OBN Po 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Mgr. Monika Mackovíková CJL, NEJ Út 13:20–14:00 (nebo dle domluvy)
Mgr. Jana Masaryková ANJ, ANK Út 13:20–14:05
Bc. Kristýna Peringerová CJU, CJL, OBN
Po 13:30–14:30 nebo dle domluvy
Mgr. Renata Provázková CJU, CJL, NEJ, OBN St 14:05–14:50
Mgr. Marta Skopalíková
výchovná a kariérová poradkyně
CJU, CJL, NEJ, OBN konzultace pro výuku Čt 7:15–7:45, 14:30–15:15
po předchozí domluvě
výchovné poradenství pro žáky: St 10:30–10:45 po předchozí domluvě
vých. poradenství pro žáky a rodiče St 11:00–12:00 po předchozí domluvě
kariérové poradenství Pá 14:05–14:30 po předchozí domluvě

 Praktického vyučování

  Vyučované předměty Konzultační hodiny
Ing. Jaroslav Kunstfeld
předseda komise
PRA Čt 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Eva Dopitová PRA Čt 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Roman Chadim PRA Čt 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Ing. Petr Isakidis PRA
Po 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Ladislav Řoutil PRA Čt 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)
Ing. Adam Šiška PRA
St 13:15–14:05 (nebo dle domluvy)
Karel Tomášek PRA
Čt 13:15–14:00 (nebo dle domluvy)

 

Stránky aktualizovány 20.9.2019 @ 20:44