Stravování ve Slovanském gymnáziu Olomouc

Jídelníček

Informace pro nové strávníky

Přihlášení se ke stravování ve Slovanském gymnáziu Olomouc (SGO) a platby je nutné provést v jídelně Gymnázia Hejčín. V SGO zajišťuje školní jídelna pouze výdej stravy.

Prosíme rodiče o zaslání podepsané Přihlášky ke stravování na adresu školní jídelny info@jidelnahejcin.cz v době prázdnin. Řádně podepsané přihlášky je také možné donést i osobně do školní jídelny, nebo poslat Českou poštou. Nedílnou součástí je Souhlas ze zpracováním osobních údajů, který je potřeba také podepsat, jinak nebude přihláška akceptována.

Platbu na stravné by bylo dobré provést zhruba do 28.8., aby si mohli studenti objednat stravu od 2.9.2018

Úřední hodiny školní jídelny Hejčín během letních prázdnin jsou od 9.00 hod do 13.00 hod. Od 27.8. do konce prázdnin  jsou úřední hodiny školní jídelny 8.00 až 14.00 hodin. Jídelní lístek na první školní týden bude na webu během posledního srpnového týdne.

Novým strávníkům a žákům slouží pro výdej/objednávání stravy bezkontaktní čipy, které budou prodávány na sekretariátu Slovanského gymnázia u paní Makowské tel.: 588 501 111 za cenu 20,- Kč. Čipy je nutno na sekretariátu aktivovat ještě před prvním použitím. Čipy zůstávají majetkem strávníka. Úřední hodiny SGO během letních prázdnin jsou v pondělky od 8.00 hod do 10.30 hod. Od 27.8. do konce prázdnin  jsou úřední hodiny SGO denně od 8.00 do 12:00 a od 12:30 do 14.00 hodin

  PRIHLASKA_NOVYCH_STRAVNIKU_17_18_INFO.docx (107,2 KiB, 1 207 hits)

  PRIHLASKA_STRAVOVANI__GDPR_FINAL.docx (123,7 KiB, 920 hits)

  PRIHLASKA_STRAVOVANI_DIETA.docx (103,7 KiB, 705 hits)

Objednávání stravy v SGO pomocí mobilu

  navod_strava_ios_android.pdf (1,0 MiB, 346 hits)

V nové mobilní aplikaci je možné si objednávat stravu v SGO.

Pro vstup do aplikace se zadává:  Číslo jídelny, jméno a heslo. Tyto údaje vám přidělí jídelna.

Aplikaci Strava.cz pro Android si můžete stáhnout z Google Play.
Aplikaci Strava.cz pro iOS si můžete stáhnout z App Store.

Návod na používání Strava.cz najdete na tomto odkazu.
Návod na používání mobilní aplikace Strava.cz pro Android najdete na tomto odkazu.

Mobilní zařízení
Pro přístup pomocí mobilního zařízení lze využít volbu Mobilní zobrazení nebo adresu http://m.strava.cz. Také můžete využít aplikaci Strava.cz pro Android nebo Strava.cz pro iOS.