Sledujte předvolební prezidentskou debatu Zavolíme!

1. prosince od 9:00 budou moci středoškoláci a vysokoškoláci sledovat, jak prezidentští kandidáti uvažují nad tématy mladých. Vysílat se bude nejen do škol po celé republice. Připojí se i naše škola!

Do debaty byli pozváni kandidáti, kteří mají nejvyšší volební preference. Studenti budou debatu sledovat na školách 1. 12. 2022 od 9:00 do 12:00 prostřednictvím živého vysílání na webových stránkách www.zavolime.cz.

Hlas lidu

Projekt vzniká díky spolupráci Studentského parlamentu Plzeňského kraje mimo jiné s dalšími krajskými studentskými parlamenty z celé republiky. Témata, kterým se debata bude věnovat, budou vycházet přímo od cílové skupiny díky průzkumu ve spolupráci s iniciativou Politika (nejen) pro mladé.

Od studentů pro studenty

Organizace stojí na principu studenti studentům, celá realizace tedy závisí právě na nich, a to od rešerší a předvolebních průzkumů přes technické zajištění až po propagaci, grafiku, hudební doprovod, maskérny a catering ve studiu. Vysílat se bude z prostor Next Zone v areálu Smíchovské střední průmyslové školy a gymnázia v Praze. Projekt je realizován za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy, SVČ Radovánek a Plzeňského kraje.

  Zavolíme! Plakát! (3,4 MiB, 167 hits)